Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kat filmy TV  Zarejestruj się | Jak dodać artykuł | Regulamin | Polityka prywatno¶ci | Linki | Kontakt

Pier¶cionki zaręczynowe

Sztuka - muzyka malarstwo filmy TV i inne Rzemiosło artystyczne

Jak wybrać pier¶cionek zaręczynowy?

Pier¶cionki zaręczynowe to jeden z najważniejszych elementów zaręczyn. Ankiety przeprowadzone w¶ród Brytyjek dowiodły, że kobiety bardzo ceni± pier¶cionki zaręczynowe. Według nich mężczyzna powinien wydać na pier¶cionek zaręczynowy dla swojej ukochanej co najmniej swoj± miesięczn± pensję.

Wcze¶niej wymagania były bardziej wygórowane, bo aż jedna trzecia kobiet wymagała pier¶cionka wartego co najmniej trzy  pensje ukochanego.

Wydaje się, że wymagania Polek s± podobne i wybieraj±c pier¶cionek zaręczynowy musisz się liczyć z wydatkiem co najmniej swojej miesięcznej pensji.

Pier¶cionek zaręczynowyKiedy już ustalili¶my jak± cenę powinien mieć pier¶cionek należy zaj±ć się jego parametrami. Tutaj należy kierować się przede wszystkim gustem swojej ukochanej. Najbezpieczniejszym wyborem jest diament w żółtym złocie. Wybór innego kamienia musi być oparty o upodobania ukochanej. Do wyboru mamy przed wszystkim rubiny i szmaragdy.

Pamiętaj jednak, by nie kierować się swoimi upodobaniami ale gustem swojej wybranki. Najlepszej podejrzeć biżuterię, któr± nosi i zasięgn±ć porady u jej przyjaciółek i ewentualnie rodziny. Można tez zaaranżować rozmowę w tym temacie używaj±c wtajemniczonej koleżanki lub kolegi.

Ostatnim zadaniem po wyborze pier¶cionka zaręczynowego jest odpowiednie wręczenie tego symbolu miło¶ci. Jest wiele sposobów na zaręczyny. Wiele można znaleĽć na specjalnych stronach internetowych. Najważniejsze jest jednak dobranie takiego sposobu by wywołał on u¶miech na twarzy twojej wybranki.

O autorze:
Redakcja serwisu
Data dodania artykułu:
2012-06-10 11:01:36
 


Ocena: 0.00  Artykuł czytany: 585 raz(y)   do druku 
Powered by 0.9 Beta SEOBiblioteka.pl
Copyright © 2007-2021 Web design Kontakt
Toplista stron
All rights reserved