Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kat filmy TV  Zarejestruj się | Jak dodać artykuł | Regulamin | Polityka prywatności | Linki | Kontakt

Pierścionki zaręczynowe

Sztuka - muzyka malarstwo filmy TV i inne Rzemiosło artystyczne

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Pierścionki zaręczynowe to jeden z najważniejszych elementów zaręczyn. Ankiety przeprowadzone wśród Brytyjek dowiodły, że kobiety bardzo cenią pierścionki zaręczynowe. Według nich mężczyzna powinien wydać na pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej co najmniej swoją miesięczną pensję.

Wcześniej wymagania były bardziej wygórowane, bo aż jedna trzecia kobiet wymagała pierścionka wartego co najmniej trzy  pensje ukochanego.

Wydaje się, że wymagania Polek są podobne i wybierając pierścionek zaręczynowy musisz się liczyć z wydatkiem co najmniej swojej miesięcznej pensji.

Pierścionek zaręczynowyKiedy już ustaliliśmy jaką cenę powinien mieć pierścionek należy zająć się jego parametrami. Tutaj należy kierować się przede wszystkim gustem swojej ukochanej. Najbezpieczniejszym wyborem jest diament w żółtym złocie. Wybór innego kamienia musi być oparty o upodobania ukochanej. Do wyboru mamy przed wszystkim rubiny i szmaragdy.

Pamiętaj jednak, by nie kierować się swoimi upodobaniami ale gustem swojej wybranki. Najlepszej podejrzeć biżuterię, którą nosi i zasięgnąć porady u jej przyjaciółek i ewentualnie rodziny. Można tez zaaranżować rozmowę w tym temacie używając wtajemniczonej koleżanki lub kolegi.

Ostatnim zadaniem po wyborze pierścionka zaręczynowego jest odpowiednie wręczenie tego symbolu miłości. Jest wiele sposobów na zaręczyny. Wiele można znaleźć na specjalnych stronach internetowych. Najważniejsze jest jednak dobranie takiego sposobu by wywołał on uśmiech na twarzy twojej wybranki.

O autorze:
Redakcja serwisu
Data dodania artykułu:
2012-06-10 11:01:36
 


Ocena: 0.00  Artykuł czytany: 598 raz(y)   do druku 
Powered by 0.9 Beta SEOBiblioteka.pl
Copyright © 2007-2018 Web design Kontakt
Toplista stron
All rights reserved