Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kat filmy TV  Zarejestruj się | Jak dodać artykuł | Regulamin | Polityka prywatności | Linki | Kontakt

Trendy w modzie

Sztuka - muzyka malarstwo filmy TV i inne Sztuka użytkowa Rękodzieło artystyczne

Nie od dziś wiadomo, że kobiety marzą by wyglądać nie tylko ładnie ale wręcz zjawiskowo.

Jednak panie pojmują te dwie rzeczy całkowicie różnie. Dla jednej kobiety "pięknie" będzie oznaczało noszenie takich oryginalnych dodatków jak biżuteria artystyczna, dla innej zaś piękno to  nowa szałowa fryzura lub odmieniony kolor włosów.

Lecz w dzisiejszych czasach ważne są obie rzeczy, ponieważ  kobieta w pięknych dodatkach ale za to z zaniedbaną fryzurą nie będzie wyglądać zbyt atrakcyjnie.

Nie warto też ślepo podążać za tendencjami w modzie, bo nie każda pani będzie wyglądać korzystnie na przykład w modnych w tym sezonie spodniach rurkach. Warto więc przyjrzeć się sobie uważnie i wyciągnąć wnioski co dla nas jest najlepsze i wybrać dla siebie tylko niektóre modne elementy w danym  sezonie.

Kolczyki Zapewne nie wszystkie dodatki będą pasowały do wszelkiego typu sylwetek. Dlatego tą działkę, również należy uważnie prześledzić i zdawać sobie sprawę by nie podążać ślepo w jednym kierunku. Dajmy tu za przykład kolczyki, te długie zapewne nie będą pasowały paniom o krótkiej szyi one raczej powinny zainteresować się kolczykami krótkimi.

 

W związku z tym bardzo ważne jest zdrowe spojrzenia na obecnie panującą modę oraz niezależność. Jeśli będziemy starannie dobierać dodatki oraz kreować swój wizerunek w sposób zgodny z naszym wyglądem i osobowością niezależnie od panujących trendów sprawiamy, że zawsze będziemy prezentować się dobrze i ciekawie.

O autorze:
Mafinka
Data dodania artykułu:
2012-06-04 18:51:18
 


Ocena: 0.00  Artykuł czytany: 676 raz(y)   do druku 
Powered by 0.9 Beta SEOBiblioteka.pl
Copyright © 2007-2021 Web design Kontakt
Toplista stron
All rights reserved